



Verrassend veggie seizoensmenu
Willen jullie elkaar aansporen om (meer) vegetarisch te eten? Ga dan samen aan de slag met veggie seizoensproducten! In deze workshop maken jullie een volledig vegetarisch menu met heerlijke groenten. Jullie koken, bakken en braden originele gerechten zoals worteltjes met komijn, soep van radijsjes, seitanballetjes in kruidige tomatensaus en salade van calypsobonen met rooktempeh. En last but not least: jullie sluiten af met een heerlijk en verrassend dessert!
De klaargemaakte recepten kunnen variëren per seizoen.
Type workshop: Actief koken.
Duur: 3 uur.
Aantal: van 16 tot 20 personen.
Budget: € 1.104 (excl. BTW) voor 16 personen
Vanaf de 17e deelnemer supplement van € 69 (excl. BTW) p.p.
Wens je met minder personen naar de workshop te komen? Dat kan, maar hou er rekening mee
dat je sowieso de startprijs voor 16 personen betaalt.
Dit is inbegrepen in de prijs:
- Jullie krijgen een warm onthaal op een mooie locatie met welkomstaperitief.
- Onder professionele begeleiding werken jullie in kleine groepjes aan verschillende gerechten.
- De locatie, lesgever én dikke fun zijn er helemaal alleen voor jouw groep.
- Vegetarische maaltijd: na het koken genieten jullie samen van al het lekkers dat jullie bereid hebben.
- Drank: welkomstaperitief, ½ fles wijn per persoon, water, frisdrank, koffie en thee
- In onze volledig uitgeruste keukens is al het materiaal voorzien om er een geslaagde workshop van te maken. Je hoeft dus niets mee te nemen behalve je goed humeur.
Tip: Je kan je workshop ook combineren met een meeting of presentatie in een van onze uitgeruste vergaderzalen! Zo koppel je makkelijk het nuttige aan het aangename.